Wyświetl pojedynczy post
Rafee
Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41315
Stary 23.01.2011, 12:58
Z tego co pisze na oficjalnej Hapoelu, to Maor wyleciał ok 1szej w nocy do Polski, gdzie przejdzie dwu dniowe badania i podpisze 4letni kontrakt a w tygodniu dolaczy do pilkarzy Wisły którzy są na obozie w Hiszpani
http://www.hapoelb7.co.il/Pages_Site...le.aspx?id=481
Odpowiedz cytując