Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
borsuk
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
41314
23.01.2011, 12:48
s1mone
napisał(a):
(...)piłkarz (...) sam w wywiadzie powiedział, że chce w końcu zostać mistrzem (...)
Mistrzem był już w Holandii z AZ.
borsuk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do borsuk
Znajdź inne posty napisane przez borsuk