Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41312
Stary 23.01.2011, 12:41
Picasso ma rację, w dodatku sam piłkarz ostatnio często był rezerwowym a sam w wywiadzie powiedział, że chce w końcu zostać mistrzem - pewnie dlatego na koniec kariery zdecydował się na grę u nas.
Odpowiedz cytując