Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41310
Stary 23.01.2011, 12:36
flamengista napisał(a):Wyświetl post

Jednego tylko nie rozumiem. Chłopak zarabiał w Holandii 600 tys. €. Pewnie nie miał szansy na regularną grę, do tego klub ma kłopoty finansowe. U nas byłby pewniakiem i walczyłby o czołowe lokaty. Ok. Ale jakie mu zaoferowaliśmy zarobki?
zaznaczam,ze to tylko moje przypuszczenie,ale na zachodzie zarobki podawane sa brutto.nie wiem jaka jest w Holandii stawka podatku lecz myslę,że nie mniej jak 40 %.do ręki zostawałoby ok 340-350 tyś.u nas zawodnicy są chyba zatrudniani na własną działalność i mogą wybrać podatek liniowy w wysokości 19 %,więc proponując mu np 350 tyś brutto zostawałoby ok 280 tyś.biorąc pod uwagę,że AZ ma kłopoty finansowe i z tego powodu pewnie placi nieregularnie oraz niższe koszty zycia w Polsce to mozna uznać,że zarobki są mniej więcej na zblizonym poziomie,a przynajmniej różnica nie jest tak wielka,by nad nasza propozycją nie warto było się zastanowić.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując