|
Wierzylem od samego poczatku ze Stan przychodzi do Wisly zeby cos z tym klubem zrobic! Jesli te 3 transfery wypala to bedzie to dla niego wielki plus ale i tak wszystko zweryfikuje boisko.
Ja czekam jeszcze na jednego napastnika no i moze bramkarza ale zobaczymy jak to bedzie
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|