Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#559
Stary 23.01.2011, 12:31
A co to za zdanie " mam w dupie prawdę" ? "krzyż mnie wkur...ia" ? Godne człowieka? Moim zdaniem nie i choćbyś mi tu całym Niesiołowskim zajechał zdania raczej nie zmienię.

Jak przez całą kadencje pyszczyłeś na Lecha Kaczyńskiego nie przeszło Ci przez głowę ze to może go obrażać, a wraz z nim wszystkich którzy go popierali. Wiec nie rób sie teraz świętszy od papieża.

I jeszcze jedno "inne zdanie" nie usprawiedliwia !!! Hitler tez miał "inne zdanie".

Mógłbyś mi wkleić gdzie "obrażam i wyzywam". Cudak to przydomek nie wyzwisko .
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując