A co to za zdanie " mam w dupie prawdę" ? "krzyż mnie wkur...ia" ? Godne człowieka? Moim zdaniem nie i choćbyś mi tu całym Niesiołowskim zajechał zdania raczej nie zmienię.
Jak przez całą kadencje pyszczyłeś na Lecha Kaczyńskiego nie przeszło Ci przez głowę ze to może go obrażać, a wraz z nim wszystkich którzy go popierali. Wiec nie rób sie teraz świętszy od papieża.
I jeszcze jedno "inne zdanie" nie usprawiedliwia !!! Hitler tez miał "inne zdanie".
Mógłbyś mi wkleić gdzie "obrażam i wyzywam". Cudak to przydomek nie wyzwisko

.