Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#558
Stary 23.01.2011, 12:27
Dla Ciebie to był zamach to już wiem. Dla krzyczących rodzin podobnie(tak dla krzyczących bo jakoś nie widziałem aby jakaś rodzina nie związana z pisem się wypowiadała). To niech to udowodnią i sądzą się z ruskimi!
To Ty masz do mnie pretensje że Pawlak poleciał w chuja?
Jakoś jak rodziny powodzian zostały bez dachu nad głową to kasy za cały dobytek nie dostały a tym bardziej zadośćuczynienia. Dlaczego skoro wina państwa była bardziej ewidentna?

A jeżeli przyczyną była np "usterka" samolotu to dlaczego rodziny mają "rezygnować z tej kasy" ? Jeżeli była usterka niech idą do ruskich bo to oni robili przegląd.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując