brzydki.brzydal napisał(a):

Panie i panowie - orientuje się ktoś z was może jak wygląda proces wbijania gazu do dowodu rejestracyjnego tuż po zamontowaniu owej instalacji w samochodzie?
Jade do wydziału komunikacji i robią to od ręki - czyli pieczona, kasują za to, że wbili pieczątkę i mnie odprawiają jako szczęśliwego petenta, czy może zabierają dowód i każą się zgłosić po odbiór dowodu za jakiś czas?
|
Jak w poprzednim aucie zakładałem gaz, to wbili mi to na poczekaniu.
Z tym, że było to z 5 lat temu.