Wyświetl pojedynczy post
bondTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: GN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20455
Stary 23.01.2011, 12:23
brzydki.brzydal napisał(a):Wyświetl post
Panie i panowie - orientuje się ktoś z was może jak wygląda proces wbijania gazu do dowodu rejestracyjnego tuż po zamontowaniu owej instalacji w samochodzie?

Jade do wydziału komunikacji i robią to od ręki - czyli pieczona, kasują za to, że wbili pieczątkę i mnie odprawiają jako szczęśliwego petenta, czy może zabierają dowód i każą się zgłosić po odbiór dowodu za jakiś czas?
Jak w poprzednim aucie zakładałem gaz, to wbili mi to na poczekaniu.
Z tym, że było to z 5 lat temu.
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
Odpowiedz cytując