Drozd napisał(a):

Nie każdy lubi słuchać jak (...) go obraża.
Jaka to merytoryczna wypowiedź premiera dotycząca śledztwa nieobecnych ominęła? Bo mam wrażenie że nieobecni stracili jedynie pyskówkę rudego. Wiec raczej pogratulował bym im wyczucia chwili ... na wyjście.
|
Czytam i szczerze nie wierze! Pozostawię bez komentarza...
A (...) który do premiera naszego kraju mówi o honorze?
skasowałem obelgi i dałem (...). Proszę o pohamowanie emocji
FraMat