Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11459
Stary 23.01.2011, 12:19
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie każdy lubi słuchać jak (...) go obraża.

Jaka to merytoryczna wypowiedź premiera dotycząca śledztwa nieobecnych ominęła? Bo mam wrażenie że nieobecni stracili jedynie pyskówkę rudego. Wiec raczej pogratulował bym im wyczucia chwili ... na wyjście.


Czytam i szczerze nie wierze! Pozostawię bez komentarza...

A (...) który do premiera naszego kraju mówi o honorze?

skasowałem obelgi i dałem (...). Proszę o pohamowanie emocji
FraMat
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.01.2011 o godz. 14:28.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy