Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41304
Stary 23.01.2011, 12:14
Narazie nikt nie przyszedł...

Jeśli chodzi o Jansena to ma nas niby kosztować pół miliona euro czyli suma jak najbardziej ok. Tak piszą niektórzy Holendrzy na forach.

Z innych spraw to Jansen ostatnio grywał dużo jako prawy obrońca, a nie stoper ( więc w razie czego mógłby nawet przejść na bok). Zresztą mimo, że w tym sezonie grywał w kratke (raz na środku, raz na boku) fani AZ uważają go za najlepszego prawego obrońce w klubie.

Jansen był zresztą troche kontuzjowany w tym sezonie dlatego opuścił kilka meczy.
Ostatnio edytowane przez Baala : 23.01.2011 o godz. 12:24.
Odpowiedz cytując