skeba napisał(a):

Ja mogę za 3 tys euro za miesiąc siedzieć w szatni Wisły i opowiadać dowcipy.
Nie tylko w szatni. Mogę jeździć na zgrupowania i wbijać po kolei do każdego pokoju.
Będę rozładowywał atmosferę...
To jest Wisła. tu się płaci za grę, a nie za rozładowanie atmosfery
|
Jeśli będziesz zagrywał takie piłki (
http://www.youtube.com/watch?v=FGxb7Tebxx0) co mecz to jestem za
