Wyświetl pojedynczy post
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41300
Stary 23.01.2011, 11:32
skeba napisał(a):Wyświetl post
Ja mogę za 3 tys euro za miesiąc siedzieć w szatni Wisły i opowiadać dowcipy.
Nie tylko w szatni. Mogę jeździć na zgrupowania i wbijać po kolei do każdego pokoju.
Będę rozładowywał atmosferę...

To jest Wisła. tu się płaci za grę, a nie za rozładowanie atmosfery
Jeśli będziesz zagrywał takie piłki (http://www.youtube.com/watch?v=FGxb7Tebxx0) co mecz to jestem za
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując