skeba napisał(a):

|
Ja bym zaryzykował z Kone - jeśli z tego co mówi, nie zarabia więcej niż 350 tys euro to można na 1 sezon go spróbować.
|
ja z takiego samego założenia wychodzę, papiery ma bardzo dobre, problem z tym co działo się w Cluj z kontuzjami, ale myślę że dać mu rok szansy, dobry kontrakt
Motywacyjny i coś dobrego by mogło z tego wyjść.
Przytocze jeszcze słowa z ostatniego wywiadu naszego Izraelskiego celu transferowego, dla wielu osob z tego forum które podniosły lament że zdrajcy wyprzedają Wisłę i chcąc jej zagłady sprzedając Brożków, Marcelo czy Diaza :
"
Ważne też, że sprzedaje za granicę wielu piłkarzy. Czyli - można się tu pokazać. "