Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41297
Stary 23.01.2011, 11:05
Cytat:
Będzie najlepsza para środkowych obrońców w lidze ! a Bunoza może przynich się dobrze rozwinąć i odejść z Wisły za naprawdę dobrą kasę ! Co do Boukhariego ja bym go zostawił bo rozładowywuje amtosfera , potrzeba kogoś takiego
Ja mogę za 3 tys euro za miesiąc siedzieć w szatni Wisły i opowiadać dowcipy.
Nie tylko w szatni. Mogę jeździć na zgrupowania i wbijać po kolei do każdego pokoju.
Będę rozładowywał atmosferę...

To jest Wisła. tu się płaci za grę, a nie za rozładowanie atmosfery
Odpowiedz cytując