Cytat:
|
Będzie najlepsza para środkowych obrońców w lidze ! a Bunoza może przynich się dobrze rozwinąć i odejść z Wisły za naprawdę dobrą kasę ! Co do Boukhariego ja bym go zostawił bo rozładowywuje amtosfera , potrzeba kogoś takiego
|
Ja mogę za 3 tys euro za miesiąc siedzieć w szatni Wisły i opowiadać dowcipy.
Nie tylko w szatni. Mogę jeździć na zgrupowania i wbijać po kolei do każdego pokoju.
Będę rozładowywał atmosferę...
To jest Wisła. tu się płaci za grę, a nie za rozładowanie atmosfery