Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Edłardo Da Sylwia
Member
Od: 07.2010
Offline
#
41295
23.01.2011, 10:55
bravelukas
napisał(a):
Kto wiedział, że Maor ma polskie obywatelstwo?
http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/i...ow_168552.html
hmmm... połowa tego forum
? ... na samym początku dyskusji o nim ktoś wynalazł fakt, że jego mama urodziła się w Polsce.
Edłardo Da Sylwia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edłardo Da Sylwia
Znajdź inne posty napisane przez Edłardo Da Sylwia