dawidTS napisał(a):

Od kiedy Cikos jest pomocnikiem ? o_O
Ludzie,nie podniecajcie sie tak tym Kewnem(czy jak to sie odmienia)
Fakt ,że CV ma na naszą ligę bardzo bogate,ale nikt nie wie w jakiej jest formie.W tym sezonie 8 spotkan w Eredivisie,musi byc w tym jakis haczyk.Nie wpadajmy w euforie bo to moze okazac się zgubne tak jak w przypadku np. transferu Ba czy Hristova,którzy też CV mieli niezłe(Hristov król strzelców itd. ) a jak sie skończyło to wszyscy pamietamy.
|
Porównanie Hristova czy Ba do Jaliensa pod względem CV jak i występów w ostatnim czasie jest strzałem kulą w płot.Przypominam, że mówimy o osobie, która była podstawowym zawodnikiem Alkmaar w ich mistrzowskim sezonie oraz reprezentantem Holandii na MŚ.Hristov miał w karierze jeden udany sezon - Odpowiednik polskiego Matusiaka.Nawet wtedy nie był powoływany do kadry 10 razy słabszej Bułgarii.
Haczyk jest taki, że pewne miejsce w składzie stracił po kontuzji w ubiegłym sezonie.W tym sezonie jak widać był 2-3 stoperem w klubie.