Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41291
Stary 23.01.2011, 10:50
skeba napisał(a):Wyświetl post
Ja bym zaryzykował z Kone - jeśli z tego co mówi, nie zarabia więcej niż 350 tys euro to można na 1 sezon go spróbować.
ma przebłyski gry i trzeba na niego dmuchać chuchać a żeby katarku nie złapał albo się nie wywrócił

Odpowiedz cytując