Jazon napisał(a):

Powiem wam tak: Jestem tym transferem mega podjarany. Doświadczony solidny obrońca, rewelacyjne, wręcz mistrzowskie jak na polską ligę CV. Po prostu hitowy transfer. Znajomości Maaskanta i Valcxa wreszcie zaprocentowały!
|
Nie ty jeden. Powiem szczerze, Kew Jaliens na papierze jest tak zajebisty, że ciężko uwierzyć iż może przyjść grać w naszej Wiśle.
W dodatku jest w optymalnym wieku jak na stopera - 32 lata, czyli spokojnie 2-3 lata niezłej gry jeśli ominą go kontuzje. Stąd pogłoski o 2,5 letnim kontrakcie wyglądają obiecująco. Co więcej, grając przy takim doświadczonym stoperze Gordan Bunoza może się rozwinąć i stać się przyzwoitym obrońcą.
Jednego tylko nie rozumiem. Chłopak zarabiał w Holandii 600 tys. €. Pewnie nie miał szansy na regularną grę, do tego klub ma kłopoty finansowe. U nas byłby pewniakiem i walczyłby o czołowe lokaty. Ok. Ale jakie mu zaoferowaliśmy zarobki?