Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41289
Stary 23.01.2011, 10:47
Jazon napisał(a):Wyświetl post
Powiem wam tak: Jestem tym transferem mega podjarany. Doświadczony solidny obrońca, rewelacyjne, wręcz mistrzowskie jak na polską ligę CV. Po prostu hitowy transfer. Znajomości Maaskanta i Valcxa wreszcie zaprocentowały!
Nie ty jeden. Powiem szczerze, Kew Jaliens na papierze jest tak zajebisty, że ciężko uwierzyć iż może przyjść grać w naszej Wiśle.

W dodatku jest w optymalnym wieku jak na stopera - 32 lata, czyli spokojnie 2-3 lata niezłej gry jeśli ominą go kontuzje. Stąd pogłoski o 2,5 letnim kontrakcie wyglądają obiecująco. Co więcej, grając przy takim doświadczonym stoperze Gordan Bunoza może się rozwinąć i stać się przyzwoitym obrońcą.

Jednego tylko nie rozumiem. Chłopak zarabiał w Holandii 600 tys. €. Pewnie nie miał szansy na regularną grę, do tego klub ma kłopoty finansowe. U nas byłby pewniakiem i walczyłby o czołowe lokaty. Ok. Ale jakie mu zaoferowaliśmy zarobki?
Powód: Korekta informacji o Jaliensie
Ostatnio edytowane przez flamengista : 23.01.2011 o godz. 10:59.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując