Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41287
Stary 23.01.2011, 10:44
Ja bym sobie życzyła by w tym okienku oprócz tych trzech piłkarzy (o ile te kontrakty staną się rzeczywistością) pojawił się jeszcze dobry bramkarz i ktoś na lewą obronę, bo wydaje mi się, że Paljić więcej pożytku by nam przyniósł, gdyby grał z przodu. Marnuje się chłopak na tej obronie. Kolejny napastnik chyba nie jest nam aż tak bardzo potrzebny, mamy przecież Żurawskiego, który może jeszcze strzeli dla Wisełki kilka ładnych bramek i Riosa, który mam nadzieję, się odblokuje wreszcie.
Odpowiedz cytując