|
Ja powiem tylko tyle, że jeżeli sfinalizujemy te 3 transfery, oraz jeśli podpisze z nami kontrakt lepszy Gk od Pawełka, będziemy mieli świetne okienko transferowe.
Transfer drugiego napastnika i bocznego obrońcy, byłby chyba szczytem możliwości Wisły w tym okienku.
A nam pozostaje liczyć na to, że drużyna będzie odpowiednio przygotowana do sezonu, a może ktoś z grupy wystawionych już do odstrzału (Rios, Boukhari, Zurawski) w końcu odpali.
|