Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41286
Stary 23.01.2011, 10:41
Ja powiem tylko tyle, że jeżeli sfinalizujemy te 3 transfery, oraz jeśli podpisze z nami kontrakt lepszy Gk od Pawełka, będziemy mieli świetne okienko transferowe.

Transfer drugiego napastnika i bocznego obrońcy, byłby chyba szczytem możliwości Wisły w tym okienku.

A nam pozostaje liczyć na to, że drużyna będzie odpowiednio przygotowana do sezonu, a może ktoś z grupy wystawionych już do odstrzału (Rios, Boukhari, Zurawski) w końcu odpali.
Odpowiedz cytując