Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41281
Stary 23.01.2011, 10:12
kpn napisał(a):Wyświetl post
Z powyszej czwórkii zapewne (choc nie na pewno) przedłuzą kontrakt z Nourdinem
A to niby dla czego mają przedłużyć kontrakt z Boukharim? Do tej pory grał słabo (+ tylko za bramkę w derbach). Cieszy że schudł i owszem jest jakaś nadzieja na poprawę. Ale z tym co do tej pory pokazał to nie jest wart tego żeby grać u nas. Pomijam złośliwość ze nie mieścił się w kadrze zdecydowanie najsłabszego zespołu ligi tureckiej Kasimpasy. Skoro od nas odchodzą piłkarze do Turcji do lepszych zespołów a wielu uważa ich za słabych na Wisłę to o czym mowa w przypadku Nourdina? Jeszcze słabszy?

Żeby został musi wyraźnie poprawić swoją grę. Inaczej będę uważał że został po znajomości. Jak zacznie dobrze grać sam Stan będzie zabiegał żeby został. Na razie zrobił pierwszy krok w tą stronę - schudł
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując