kpn napisał(a):

|
Z powyszej czwórkii zapewne (choc nie na pewno) przedłuzą kontrakt z Nourdinem
|
A to niby dla czego mają przedłużyć kontrakt z Boukharim? Do tej pory grał słabo (+ tylko za bramkę w derbach). Cieszy że schudł i owszem jest jakaś nadzieja na poprawę. Ale z tym co do tej pory pokazał to nie jest wart tego żeby grać u nas. Pomijam złośliwość ze nie mieścił się w kadrze zdecydowanie najsłabszego zespołu ligi tureckiej Kasimpasy. Skoro od nas odchodzą piłkarze do Turcji do lepszych zespołów a wielu uważa ich za słabych na Wisłę to o czym mowa w przypadku Nourdina? Jeszcze słabszy?
Żeby został musi wyraźnie poprawić swoją grę. Inaczej będę uważał że został po znajomości. Jak zacznie dobrze grać sam Stan będzie zabiegał żeby został. Na razie zrobił pierwszy krok w tą stronę - schudł
