Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
41280
23.01.2011, 10:05
myśle, że w poniedziałek góra wtorek będzie konferencja na której zaprezentują Meliksona, Genkowa i Jaliensa...
tutaj artykuł z weszlo... jak oni już chwalą naszego nowego holendra...
http://www.weszlo.com/news/6176
to musi być coś na rzeczy
zielak14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zielak14
Znajdź inne posty napisane przez zielak14