Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41280
Stary 23.01.2011, 10:05
myśle, że w poniedziałek góra wtorek będzie konferencja na której zaprezentują Meliksona, Genkowa i Jaliensa...
tutaj artykuł z weszlo... jak oni już chwalą naszego nowego holendra...
http://www.weszlo.com/news/6176 to musi być coś na rzeczy
Odpowiedz cytując