|
przypomnijcie sobie ile Wisła ma zysków z transferów sprzedanych na przestrzeni ostatnich lat. Dziadowanie na przypadkowych piłkarzach się w końcu powinno skończyć jeśli się liczy na wygranie rywalizacji z Lechem.
Naprawdę zadziwia mnie wasze zdumienie nad sprowadzeniem trzech drogich piłkarzy. I dobrze. Jak nie było jednego co runde to teraz czterech musi przyjść na raz.
|