Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41279
Stary 23.01.2011, 09:55
przypomnijcie sobie ile Wisła ma zysków z transferów sprzedanych na przestrzeni ostatnich lat. Dziadowanie na przypadkowych piłkarzach się w końcu powinno skończyć jeśli się liczy na wygranie rywalizacji z Lechem.

Naprawdę zadziwia mnie wasze zdumienie nad sprowadzeniem trzech drogich piłkarzy. I dobrze. Jak nie było jednego co runde to teraz czterech musi przyjść na raz.
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY - w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Odpowiedz cytując