wolfy napisał(a):

|
Tylko jedno mnie martwi - biorąc pod uwagę zarobki w lidze holenderskiej, byłby to dla tego zawodnika bardzo ostry finansowy zjazd (minimum o 30%, pewnie więcej). Mam nadzieję, że został o tym poinformowany i nie wyjedzie ze śmiechem po usłyszeniu naszej oferty.
|
O dziwo, podobno od jakiegoś czasu AŻ takich dużych różnic nie ma - dla graczy ze środka tabeli zarobki w Polskich klubach są atrakcyjne - vide Ntibazonkiza.
Tylko AZ Alkmar to klub czołowy, a nasz nowy nabytek grał tam pierwsze skrzypce, więc sam jestem ciekawy czy nas na niego stać.