Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41256
Stary 23.01.2011, 01:57
Sądzę, że nie zaoferujecie mu więcej niż to co dostał Arboleda w Amice (400 tys. euro +), choć zwolniły się w Wiśle 3 spore kontrakty. Może będą chcieli rozwiązać kontrakt z kimś kto obciąża mocno klub np. Łobodziński?
Odpowiedz cytując