Wyświetl pojedynczy post
Q13SON
Senior Member
 
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11454
Stary 23.01.2011, 01:32
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę super. Ale debata była kilka dni temu. I szkoda że nie znalazłeś filmiku na którym pokazane są ławy sejmowe. Niby dla PiSu taka ważna a jak było to sam zobacz...
Oczywiście chamstwo prostactwo ignorancja i zadufanie w sobie Niesiołowskiego wyjęte z kontekstu.
Jak zwykle zaginam rzeczywistość i w ogóle jestem psychiczny bo śmiem rzec złe słowo na jedyną słuszną kulturalną partie ludzi wykształconych

Sorry nie mówię czy była debata ważna czy nie. Napisałem że chamstwo jakie prezentuje Platforma sięga zenitu...