wiślak 86 napisał(a):

|
Naprawdę super. Ale debata była kilka dni temu. I szkoda że nie znalazłeś filmiku na którym pokazane są ławy sejmowe. Niby dla PiSu taka ważna a jak było to sam zobacz...
|
Oczywiście chamstwo prostactwo ignorancja i zadufanie w sobie Niesiołowskiego wyjęte z kontekstu.
Jak zwykle zaginam rzeczywistość i w ogóle jestem psychiczny bo śmiem rzec złe słowo na jedyną słuszną kulturalną partie ludzi wykształconych
Sorry nie mówię czy była debata ważna czy nie. Napisałem że chamstwo jakie prezentuje Platforma sięga zenitu...