Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20450
Stary 23.01.2011, 00:42
felipe napisał(a):Wyświetl post
Mnie bardziej rozwalają osoby, które "odruchowo" piszą Ci z wielkiej litery.

Bo to jest robotyzm.Ci którzy piszą Nas tak na prawdę nie robią tego z megalomanii a dlatego że takie są zwyczaje.Ci, Was...Nas.Co to za różnica.Akurat dla mnie żadna.W....ia mnie strasznie ten sztuczny sawuarwiwr.Podobnie zresztą jak Pan i Pani.W angielskim jest You a tylko w naprawdę konkrertnych przypadkach Sir.Szczytem jest np. .... Ci w dupeForma grzecznościowa zachowana
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując