felipe napisał(a):

|
Mnie bardziej rozwalają osoby, które "odruchowo" piszą Ci z wielkiej litery.
|
Bo to jest robotyzm.Ci którzy piszą Nas tak na prawdę nie robią tego z megalomanii a dlatego że takie są zwyczaje.Ci, Was...Nas.Co to za różnica.Akurat dla mnie żadna.W....ia mnie strasznie ten sztuczny sawuarwiwr

.Podobnie zresztą jak Pan i Pani.W angielskim jest You a tylko w naprawdę konkrertnych przypadkach Sir.Szczytem jest np. .... Ci w dupe

Forma grzecznościowa zachowana
