Wyświetl pojedynczy post
chopin
Senior Member
 
Od: 01.2011
Skąd: Łódz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41247
Stary 22.01.2011, 23:50
trzeba być optymista chociaż raz i wierzyć w to że Kew bedzie NASZ
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
Odpowiedz cytując