1q2 napisał(a):

|
Nawijka nawijką.Tu chodzi o to że Staszek to 'pro' a nie domorosły dyrektor sportowy jak Bednarz czy Mielcarski.Szkoda że Cupiał dopiero po 10 latach zrozumiał że z PMSZ szału nie zrobi
|
Możesz dla mnie rozwinąć skrót PMSZ? Bo albo późna pora, albo ja niekumaty
