Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
chopin
Senior Member
Od: 01.2011
Skąd: Łódz
Offline
#
41234
22.01.2011, 23:17
zgadzam się to sprawka Naszego duety Holendrów ! można powiedzieć o holender
"Biada pokoleniu, którego przywódcą jest kobieta" Warszawa
chopin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chopin
Znajdź inne posty napisane przez chopin