Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41233
Stary 22.01.2011, 23:15
Jakichś wielkich pieniędzy na pewno kosztował nie będzie. Wiemy przecież,że maksymalna kwotą jaką Wisła wyda na transfer jednorazowy jest 700 tys. euro , poza tym jest obrońcą co też obniża w pewien sposób wartość. Mnie się wydaję,że ważniejszą kwestią od pieniędzy była sama chęć zawodnika do występów w naszym klubie, co niewątpliwie jest zasługą Maaskanta i Valckxa .
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując