Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41230
Stary 22.01.2011, 23:09
Aż wstyd mi czytać wypociny "kibiców" Wisły. Na początku stycznia Stan i treneiro i połowa składu do wyrzucenia. Połowa stycznia, info o Genkowie i tym drugim z Izraela i już zbiorowy entuzjazm. Dziś info o tym obrońcy i wszyscy uprawiają gangbang jak to powiedział jeden z piłkarzy grający w lidze polskiej. Ludzie zluzujcie swe emocje.. na dzień dzisiejszy żaden z nich nie jest piłkarzem Wisły. Już wielu piłkarzy było na lotnisku, już trzymali pióra w ręce i w jakiś sposób do dziś dani piłkarze się nie pojawili. Fajnie że są to konkretni piłkarze, ale cieszyć się to będzie można jak już będą zaakontrakowani przez oficjalną stronę Wisły
Odpowiedz cytując