|
Aż wstyd mi czytać wypociny "kibiców" Wisły. Na początku stycznia Stan i treneiro i połowa składu do wyrzucenia. Połowa stycznia, info o Genkowie i tym drugim z Izraela i już zbiorowy entuzjazm. Dziś info o tym obrońcy i wszyscy uprawiają gangbang jak to powiedział jeden z piłkarzy grający w lidze polskiej. Ludzie zluzujcie swe emocje.. na dzień dzisiejszy żaden z nich nie jest piłkarzem Wisły. Już wielu piłkarzy było na lotnisku, już trzymali pióra w ręce i w jakiś sposób do dziś dani piłkarze się nie pojawili. Fajnie że są to konkretni piłkarze, ale cieszyć się to będzie można jak już będą zaakontrakowani przez oficjalną stronę Wisły
|