Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
41228
22.01.2011, 22:58
Teqcontroller
napisał(a):
Weźcie wrzućcie na luz macie sie spinać to na PW.
http://www.weszlo.com/news/6176
Jeśli te trzy transfery wypalą to Mistrzostwo Polski będzie nasze
Tak i LM od razu też w pakiecie weźmiemy. Mimo wszystko warto byłoby żebyście się ogarnęli, różnie w życiu bywa. Póki nie podpisze kontraktu nic jeszcze nie jest przesądzone więc tym bardziej mistrzostwo Polski.
click
4fan_player
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 4fan_player
Znajdź inne posty napisane przez 4fan_player