Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41228
Stary 22.01.2011, 22:58
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Weźcie wrzućcie na luz macie sie spinać to na PW.

http://www.weszlo.com/news/6176

Jeśli te trzy transfery wypalą to Mistrzostwo Polski będzie nasze

Tak i LM od razu też w pakiecie weźmiemy. Mimo wszystko warto byłoby żebyście się ogarnęli, różnie w życiu bywa. Póki nie podpisze kontraktu nic jeszcze nie jest przesądzone więc tym bardziej mistrzostwo Polski.
Odpowiedz cytując