Wyświetl pojedynczy post
Arronax
Senior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41226
Stary 22.01.2011, 22:56
Poza tym jeżeli ich podpiszemy to nie są młodzi-gniewni i miejmy nadzieje, że jeżeli wypalą to np 32-latek nie będzie chciał się stąd ruszać. Czyli może Zarząd planuje jednak coś osiągnąć w Pucharach.
Odpowiedz cytując