Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41224
Stary 22.01.2011, 22:53
A tak swoja drogą jestem ciekaw, czy w obecnej kadencji Stana i Roberta mozna się spodziewać zawodników na testy. Jesli zapowiadane transfery zostaną podpisane, to myśle, ze podrzuceni do przetestowania nie byliby takimi ogórami z jakimi mielismy do czynienia w dotychczas prowadzonej polityce transferowej.
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując