|
A tak swoja drogą jestem ciekaw, czy w obecnej kadencji Stana i Roberta mozna się spodziewać zawodników na testy. Jesli zapowiadane transfery zostaną podpisane, to myśle, ze podrzuceni do przetestowania nie byliby takimi ogórami z jakimi mielismy do czynienia w dotychczas prowadzonej polityce transferowej.
|