Panowie....jeśli faktycznie zakontraktujemy tę trójcę to uważam, że ostatnie w najbliższym czasie derby Krakowa zakończą się okrutnym dla Cracovii 5:0. Cierpliwość to cnota

Na tym forum wielu tego zabrakło :] Wiem wiem, jeszcze nie mam sie z czego cieszyć, ale na pewno czuję się bardziej nagrodzony za tę cierpliwość niż forumowicze, którzy robili sobie z gęby nie powiem co i jechali równo po wszystkich - od prezesa poczawszy.
dobre czasy nastały, a idą jeszcze lepsze
