Wyświetl pojedynczy post
tomsts
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41223
Stary 22.01.2011, 22:52
Panowie....jeśli faktycznie zakontraktujemy tę trójcę to uważam, że ostatnie w najbliższym czasie derby Krakowa zakończą się okrutnym dla Cracovii 5:0. Cierpliwość to cnota Na tym forum wielu tego zabrakło :] Wiem wiem, jeszcze nie mam sie z czego cieszyć, ale na pewno czuję się bardziej nagrodzony za tę cierpliwość niż forumowicze, którzy robili sobie z gęby nie powiem co i jechali równo po wszystkich - od prezesa poczawszy.

dobre czasy nastały, a idą jeszcze lepsze
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
Odpowiedz cytując