Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
41222
22.01.2011, 22:52
MMTS
napisał(a):
miodzio...to się nazywa dyrektor sportowy z odpowiednimi kontaktami, a jeśli transfery będą klepnięte na 100% tzn
że Cupiał chyba naprawdę się mocno wk... ostatnim 1:1 z Craxą
Jop Twoju Mat'..........ale chyba Allah Akbar był później....., żeby nie bylo O.T-jeżeli, (podkreślam-jeżeli), przyjdzie do Nas tak utytuowany holenderski obrońca, to czapki z głów przed Staszkiem.
La Furia Dell' Est
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do La Furia Dell' Est
Znajdź inne posty napisane przez La Furia Dell' Est