Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41222
Stary 22.01.2011, 22:52
MMTS napisał(a):Wyświetl post
miodzio...to się nazywa dyrektor sportowy z odpowiednimi kontaktami, a jeśli transfery będą klepnięte na 100% tzn że Cupiał chyba naprawdę się mocno wk... ostatnim 1:1 z Craxą
Jop Twoju Mat'..........ale chyba Allah Akbar był później....., żeby nie bylo O.T-jeżeli, (podkreślam-jeżeli), przyjdzie do Nas tak utytuowany holenderski obrońca, to czapki z głów przed Staszkiem.
Odpowiedz cytując