Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41221
Stary 22.01.2011, 22:49
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim - proponuję się nie napalać do czasu, aż podpisy na stosownych dokumentach zostaną złożone. Wiecie, jak to jest z formalnościami u nas...
No właśnie - cieszyć się zacznę po prezentacji rzeczonych zawodników w koszulkach Wisły.
Odpowiedz cytując