wolfy napisał(a):

|
Przede wszystkim - proponuję się nie napalać do czasu, aż podpisy na stosownych dokumentach zostaną złożone. Wiecie, jak to jest z formalnościami u nas...
|
No właśnie - cieszyć się zacznę po prezentacji rzeczonych zawodników w koszulkach Wisły.