Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41218
Stary 22.01.2011, 22:46
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To forum, a przynajmniej niektórzy jego użytkownicy przynosi wstyd kibicom Wisły. Ja rozumiem politykę otwartej dłoni, ale zróbcie coś z takimi kolesiami, bo wstyd będzie jak sam s....ysyn jak zaczną nas cytować.
Ooooo tak. Zgadzam się. Panowie czasem lepiej nie pisać wszystkiego co Wam do głowy przyjdzie, Dajcie sobie spokókj z takimi tekstami. To forum czytają nie tylko 12 latkowie. Takie posty są po prostu żenujące...
Odpowiedz cytując