wolfy napisał(a):

|
To forum, a przynajmniej niektórzy jego użytkownicy przynosi wstyd kibicom Wisły. Ja rozumiem politykę otwartej dłoni, ale zróbcie coś z takimi kolesiami, bo wstyd będzie jak sam s....ysyn jak zaczną nas cytować.
|
Ooooo tak. Zgadzam się. Panowie czasem lepiej nie pisać wszystkiego co Wam do głowy przyjdzie, Dajcie sobie spokókj z takimi tekstami. To forum czytają nie tylko 12 latkowie. Takie posty są po prostu żenujące...