Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41212
Stary 22.01.2011, 22:34
Karherop napisał(a):Wyświetl post
wolfy chwali transfer !
Po pierwsze - nie transfer, co najwyżej przymiarkę, bo nie podpisał.
Po drugie - pisałem też pozytywnie o pozostałej dwójce przymierzanej do nas. Wyglądają na niezłych piłkarzy.

Skoro sobie to już wyjaśniliśmy, to mogę Cię wysłać na drzewo, gdzie Twoje miejsce.

Przede wszystkim - proponuję się nie napalać do czasu, aż podpisy na stosownych dokumentach zostaną złożone. Wiecie, jak to jest z formalnościami u nas...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.01.2011 o godz. 22:39.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując