Karherop napisał(a):

Po pierwsze - nie transfer, co najwyżej przymiarkę, bo nie podpisał.
Po drugie - pisałem też pozytywnie o pozostałej dwójce przymierzanej do nas. Wyglądają na niezłych piłkarzy.
Skoro sobie to już wyjaśniliśmy, to mogę Cię wysłać na drzewo, gdzie Twoje miejsce.
Przede wszystkim - proponuję się nie napalać do czasu, aż podpisy na stosownych dokumentach zostaną złożone. Wiecie, jak to jest z formalnościami u nas...