Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41209
Stary 22.01.2011, 22:25
Stan ma łeb z Maskantem. Szkoda że nie Polacy no ale z takimi pieniędzmi to się nie dziwie To jeszcze czekamy na bramkarza i jak mówił Robert też z ogromnym stażem z Eradivisie. A na polską Ekstraklase to na pewno wystarczy. A też daje spokój na przyszłość i dobrze rokuje

Taki mały edit ciekawe czy zaraz na Onecie albo wp napiszą że Legia też sie nim interesowała
Ostatnio edytowane przez jendrus : 22.01.2011 o godz. 22:28.
Odpowiedz cytując