Stan ma łeb z Maskantem. Szkoda że nie Polacy no ale z takimi pieniędzmi to się nie dziwie

To jeszcze czekamy na bramkarza

i jak mówił Robert też z ogromnym stażem z Eradivisie. A na polską Ekstraklase to na pewno wystarczy. A też daje spokój na przyszłość i dobrze rokuje
Taki mały edit ciekawe czy zaraz na Onecie albo wp napiszą że Legia też sie nim interesowała

