Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41200
Stary 22.01.2011, 22:05
Może pierw kogoś zakontraktujmy a dopiero potem się cieszmy z transferów. Na chwilę obecną nasz bilans wynosi -3 (Brożki, Pawełek). Jeżeli przyjdą Ci trzej zawodnicy, którzy są wymieniani jako ewentualne nabytki zostaje nam jeszcze obsada bramki.

Co do Holendra to wygląda konkretnie. Jedynie co mnie martwi to kompletny brak zainteresowania polskimi zawodnikami. No ale z drugiej strony zawodnicy z naszej ligi są bardzo drodzy a do tego słabi.
Odpowiedz cytując