Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41191
Stary 22.01.2011, 22:01
10 wystepów w reprzentacji Holandii - robi wrażenie.

1 van der Sar • 2 Jaliens • 3 Boulahrouz • 4 Mathijsen • 5 van Bronckhorst • 6 Landzaat • 7 Kuyt • 8 Cocu • 9 van Nistelrooy • 10 van der Vaart • 11 Robben • 12 Kromkamp • 13 Ooijer • 14 Heitinga • 15 de Cler • 16 Maduro • 17 van Persie • 18 van Bommel • 19 Vennegoor of Hesselink • 20 Sneijder • 21 Babel • 22 Timmer • 23 Stekelenburg • Trener: van Basten

Aby znaleźć się w takim towarzystwie trzeba umieć grać w piłkę.

Jak ktoś pisze, że 32 lata na stopera to dużo, to niech zada sobie pytanie czy chciałby powrotu Arka Głowackiego do Wisły.

Dla mnie, jak uda się go podpisać, to będzie świetny ruch Wisły.

Brawo Stan!
Odpowiedz cytując