|
Jak napisał madenn - plakaty się pojawiają i to nie tylko w centrum ...
Poza tym nie wiem jaka to musiałaby być akcja marketingowa żeby przyciągnęła większe rzesze ludzi na mecze - zazwyczaj przychodzą fani koszykówki a "zwykli" ludzi (nie interesujący się koszykówką) nawet jeśli zobaczą plakat to i tak nie przyjdą - taka moja opinia .
|