Wyświetl pojedynczy post
Fejs
Junior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 22.01.2011, 21:51
Jak napisał madenn - plakaty się pojawiają i to nie tylko w centrum ...
Poza tym nie wiem jaka to musiałaby być akcja marketingowa żeby przyciągnęła większe rzesze ludzi na mecze - zazwyczaj przychodzą fani koszykówki a "zwykli" ludzi (nie interesujący się koszykówką) nawet jeśli zobaczą plakat to i tak nie przyjdą - taka moja opinia .
Odpowiedz cytując