Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
varredo
Junior Member
Od: 07.2008
Offline
#
41179
22.01.2011, 21:50
Wolałbym kogoś młodszego, ale raczej nie stać nas na kogoś grającego na podobnym poziomie, ale kilka lat młodszego. Jeśli coś z tego wyjdzie to będę bardzo zadowolony
varredo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do varredo
Znajdź inne posty napisane przez varredo