Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#645
Stary 22.01.2011, 21:48
No i chyba jest obrońca i to nie byle jaki...
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...za_do_krakowa/

No i jeszcze wieść o tym samym w Holenderskiej TV
http://www.youtube.com/watch?v=7Y1C8-XDZ-0
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 22.01.2011 o godz. 23:32.
Odpowiedz cytując