dla mnie jak on podpisze to będzie dobry ruch

takie doświadczenie na pewno przyda się młodym obrońcom z naszej drużyny
ps
czytacie te wpisy na Facebooku? Dla mnie to dramat jeszcze gorzej niż tutaj, a na dodatek jakaś laska pisze:
Cytat:
|
"Polska pierdółka" ? No pewnie, gnojmy własny naród, a chwalmy np. czarnuchów... Nie wiem ile naćpać się musiał gość od transferów, żeby najpierw sprzedać czołowego napastnika i obrońcę, potem ściągać do Krakowa żyda, a następnie obrońcę, który pogra max. 4 lata.... gratulacje po prostu...
|
żaal, co się dzieje u nas...