Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41171
Stary 22.01.2011, 21:45
dla mnie jak on podpisze to będzie dobry ruch takie doświadczenie na pewno przyda się młodym obrońcom z naszej drużyny

ps
czytacie te wpisy na Facebooku? Dla mnie to dramat jeszcze gorzej niż tutaj, a na dodatek jakaś laska pisze:
Cytat:
‎"Polska pierdółka" ? No pewnie, gnojmy własny naród, a chwalmy np. czarnuchów... Nie wiem ile naćpać się musiał gość od transferów, żeby najpierw sprzedać czołowego napastnika i obrońcę, potem ściągać do Krakowa żyda, a następnie obrońcę, który pogra max. 4 lata.... gratulacje po prostu...


żaal, co się dzieje u nas...
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 22.01.2011 o godz. 21:48.


Odpowiedz cytując