Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.01.2011, 21:36
yarow napisał(a):Wyświetl post
Dopiero od marca 2010 r.

I mam nadzieję, że obecny Prezydent nie wciśnie na to stanowisko "swojego" nowego, podczas trwającej kadencji prokuratorskiej (Prezydent mianuje Prokuratora Generalnego).

Wcześniej, Prokurator Generalny byłe jednocześnie Ministrem Sprawiedliwości podległym Premierowi.
Tyle tylko, że Prezydent powołuje Prokuratora Generalnego na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa i Krajowej Rady Prokuratury.
the end
Odpowiedz cytując