Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41163
Stary 22.01.2011, 21:36
Okej, gdzieś w tym temacie wsiadłem na dziennikarza z futbol.pl za to, że napisał o Jaliensie- PRZEPRASZAM! W tej kwestii nieważne czy przyjdzie, ważne, że faktycznie jest coś w temacie.

Natomiast abstrahując od moich wypocin a wracając do transferów Wisły... Zaskoczyli mnie. Jak to się uda, to będzie mega transfer. To jest gość wchodzący z ławki w AZ Alkmaar.

Statystyki występów z ostatnich lat...
http://www.transfermarkt.de/de/kew-j...eler_4560.html

Przemawiają do wyobraźni.
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 22.01.2011 o godz. 21:42.
Odpowiedz cytując