Okej, gdzieś w tym temacie wsiadłem na dziennikarza z futbol.pl za to, że napisał o Jaliensie- PRZEPRASZAM! W tej kwestii nieważne czy przyjdzie, ważne, że faktycznie jest coś w temacie.
Natomiast abstrahując od moich wypocin a wracając do transferów Wisły... Zaskoczyli mnie. Jak to się uda, to będzie mega transfer. To jest gość wchodzący z ławki w AZ Alkmaar.
Statystyki występów z ostatnich lat...
http://www.transfermarkt.de/de/kew-j...eler_4560.html
Przemawiają do wyobraźni.