88tajfun napisał(a):

Mam prośbę. Jestem studentem ekonomii na UJ i na zaliczenie przedmiotu "Metody badań społecznych" muszę mieć wypełnioną ankietę.żeby później móc ją zinterpretować.
Dlatego moja prośba o wypełnienie ankiety, która zajmie wam minute a mi uratuje dupsko. Link tutaj http://www.ankietka.pl/ankieta/52142...produktow.html brakuje mi 30 osób do szczęścia.
Pozdrawiam
|
http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=5415&page=2
Tutaj jest odpowiedni temat do tego.
Ja zaraz wypelniam
PS. w 13. pytaniu nie da sie zaznaczyc wiecej niz jednej odpowiedzi
