Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 22.01.2011, 19:57
88tajfun napisał(a):Wyświetl post
Mam prośbę. Jestem studentem ekonomii na UJ i na zaliczenie przedmiotu "Metody badań społecznych" muszę mieć wypełnioną ankietę.żeby później móc ją zinterpretować.

Dlatego moja prośba o wypełnienie ankiety, która zajmie wam minute a mi uratuje dupsko. Link tutaj http://www.ankietka.pl/ankieta/52142...produktow.html brakuje mi 30 osób do szczęścia.

Pozdrawiam
http://wislakrakow.com/forum/showthr...?t=5415&page=2

Tutaj jest odpowiedni temat do tego.

Ja zaraz wypelniam

PS. w 13. pytaniu nie da sie zaznaczyc wiecej niz jednej odpowiedzi
Ostatnio edytowane przez mic : 22.01.2011 o godz. 20:00.
Odpowiedz cytując