Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.01.2011, 19:05
Junior_Battle napisał(a):Wyświetl post
a ja już widziałem Buzałe w Wiśle.;(

o matko;D

przecież to nie jest zawodnik na e-klase, a jego gra wrecz irytuje.
W kazdym meczu zwala tyle setek że sie żygać chce

w ciągu swoich 4,5 roku zagrał w bodajże 75 strzelając 12 bramek.
czyli prawie co 7 meczy ;d a przypominam, że to napastnik.

W Gdańsku niestety dużo ludzi zapominało o Jego grze bo mieli klapki na oczy zarzucone przez Jego bramki w derbach.

Ja do nich nie należę, a pamietam takie mistrzowskie zagrania Buzały
http://www.youtube.com/watch?v=EFK2Kd3CJWg
spojrzcie w 10sekundzie, typowe zagranie Buzały

ja sie ciesze że on odchodzi, chyba bardziej niż w Legii z odejscia Iwanskiego:]
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując