Junior_Battle napisał(a):

|
a ja już widziałem Buzałe w Wiśle.;(
|
o matko;D
przecież to nie jest zawodnik na e-klase, a jego gra wrecz irytuje.
W kazdym meczu zwala tyle setek że sie żygać chce
w ciągu swoich 4,5 roku zagrał w bodajże 75 strzelając 12 bramek.
czyli prawie co 7 meczy ;d a przypominam, że to napastnik.
W Gdańsku niestety dużo ludzi zapominało o Jego grze bo mieli klapki na oczy zarzucone przez Jego bramki w derbach.
Ja do nich nie należę, a pamietam takie mistrzowskie zagrania Buzały
http://www.youtube.com/watch?v=EFK2Kd3CJWg
spojrzcie w 10sekundzie, typowe zagranie Buzały
ja sie ciesze że on odchodzi, chyba bardziej niż w Legii z odejscia Iwanskiego:]